Tanıtım Filmi Firmaları

DMR YAPIM, başta İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya olmak üzere Türkiye’nin her yerinde kurumsal tanıtım filmi çekimi gerçekleştirmektedir. Tanıtım filmi çekimlerini alanında uzman yönetmen, görüntü yönetmeni ve set ekibi ile en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştirmektedir.

Günümüzde sosyal medya kullanımın artması ve dijital mecralardaki video tüketimin çoğalması ile beraber markaların ürün ve hizmetlerini anlatacakları en etkili tanıtım aracı, kesinlikle tanıtım filmleridir.

Tanıtım Filmi Çekimlerini Kimler Yapar? (Kimler Yapmalıdır!)

Tanıtım filmi çekimlerini kesinlikle alanında uzman profesyonel firmalar yapmalıdır. Ürün, hizmet ve marka, video ile anlatıldığında potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz. Günümüzde elinde fotoğraf makinesini alan tanıtım filmi çekebileceğini düşünmektedir. Tanıtım filmi çekimi profesyonel bir iletişim aracıdır. Doğru metinlerle, doğru bir senaryo ve profesyonel set ekibi, doğru ışık ve kamera hareketleri ile yapılmalıdır. Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı ile yola çıkan bir çok firma veya marka oldukça amatör görseller ile fuarlara katılıp müşterilerine yanlış bilgi aktaran tanıtım filmleri ile ürün veya hizmetlerini anlatmaya çalışmaktadır. Tanıtım filmlerinin esas amacı 4 – 6 dakika da her hangi bir sunum yapmadan müşterilerinize ürün veya hizmetlerinizi olabildiğince doğru aktarmanın kısa adıdır. Tanıtım filmi çekimine başlanmadan önce senaryo oluşturulmalı, metin yazılmalı ve gerekirse story board hazırlanmalıdır.

Tanıtım Filmi Firmaları Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tanıtım filmi çekimleri yapan alanında uzman profesyonel ekibe sahip firmalar ülkemizde ne yazık ki oldukça azdır. DMR YAPIM, alanında uzaman profesyonel ekip ve son teknoloji ışık ve cine kameralar ile çekimlerini gerçekleştirmektedir.

Tanıtım filmi çekimi yaptırmadan önce iyi bir araştırma yapmalısınız. Tanıtım filmi çekimlerinizi gerçekleştirecek olan firmanın daha önce yapmış olduğu çekimlere göz gezdirmelisiniz, referanslarına bakmalısınız. (Daha önceki çalışmalarımız için tıklayınız.) Çekim öncesi fiyat teklifi verirken tanıtım filminizde kullanılacak seslendirmenin veya çekim senaryosu bilgilerini almalısınız.

Sizlerde alanında uzman profesyonel bir ekip ile çalışmak isterseniz 0(212) 294 11 12 numaralı telefonu arayabilir veya aşağıdaki formu doldurarak ekip arkadaşlarımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Teklif Formu