Klip Çeken Firmalar ve Klip Çekimi

Yeni single çıkartmış bir müzisyen veya albüm çıkartmış bir grubunuz var, çıkartmış olduğunuz parçanıza klip çekimi yaptırmak istiyorsunuz ama nereden başlayacağınızı, kimlerle iletişime geçeceğinizi bilmiyorsunuz veya şarkınızı en iyi şekilde dinleyicilerinize sunmanız için klip çekimi yaptırmak istiyorsunuz.

İşte burada biz yani DMR YAPIM devreye giriyor!

Yeni çıkarmış olduğunuz şarkınıza tarzı ne olursa olsun (Pop, Arabesk, Rap, Rock vs.) kesinlikle klip çekmek zorundasınız. Günümüzde radyo, dijital müzik platformları ve basılı yayın mecraları hariç tüm görsel yayın mecralarında (Youtube, Vimeo, Tv Kanalları vs.) eserlerinizi dinleyicilerinizle buluşturmak için klip çekimleri zorunludur ve vazgeçilmez bir unsurdur.

Video klip, eserinizin duygusunu ve hikayesini anlatmanız için önemli bir etkendir.

Video klipleri kim çeker?

Video klip çekimleri ucu açık bir cümledir. Klip çekimlerini genelde görüntü yönetmeni yapar ama bu işin duygusunu ve senaryo kısmını, çekim ekibini yöneten adı üstünde yönetmendir. Çekim ekibini, (görüntü yönetmeni, kameramanlar asistanlar, ışık şefleri, kuaför vs.) yönetmeni ve diğer unsurları organize eden yapımcıdır, yani yapım şirketidir. DMR YAPIM bir film yapım şirketi ve klip çekimleri gerçekleştiren firmadır.

Çekilen video kliplerden bazıları;

Ufuk Baydemir

Rise

Uygun ve ucuz fiyatlar ile klip çekimi yaptırmak istiyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçmelisiniz.

Klip Çeken Firmalar

Video klip çeken firmalar, yukarıda da bahsettiğimiz gibi iyi bir çekim ekibine sahip ve ürettiğiniz müziğin duygusunu dinleyiciye en iyi şekilde geçirecek bir video prodüksiyon firması tercih etmelisiniz.

Hayalinizdeki video klibini genç, dinamik ve farklı bakış açılarına sahip çekim ekibimiz ile çekmek istiyorsanız hemen bizimle 0(212) 294 11 12 numaralı telefonu arayarak veya aşağıdaki teklif formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

DMR YAPIM, en uygun ve en ucuz fiyat garantisi ile klip çekimlerini gerçekleştirmektedir. Sizler de uygun fiyatlar ve kaliteli işler için hemen bizden fiyat teklifi isteyin.

Teklif Al

Klip çekiminiz için aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.